Dekorativní stěrky

Dekorativní stěrky

Zda se rádi odlišujete a přejete si mít v interiéru i exteriéru něco orginálního, jste zde správně.
Nabízíme širokou škálu zvláštních řešení na různé podklady, zaručíme originalitu každé aplikace.
Používáme stěrky finančně dostupné, a to od známé Italské firmy Impa linie Orizzonti.

Výrobky jsou vyvinuté a vhodné do prostředí: Hotelů, welness a spa center, restaurací, barů, prodejen, butiků, domovů...

Například Artemis - vápenný travertin 0,7 mm má vysokou prodyšnost, saténový povrch, protiplísňový a antibakteriální efekt, používá se jak v interiéru tak v exteriéru aplikuje se nerezovými hladítky, a to 2 vrstvách, podle dohody a přání zákazníka se vybere požadovaný odstín, způsob provedení aplikace.

Nejvíce používané aplikace - Orione, Sheeva, Musa, Arkea, Phedra, Artemis Každá s těchto aplikací má 40 až 48 různých odstínů, což uspokojí i náročného zákazníka.

Zákazník si vybere s pestré škály vzorkovníků, na nichž spatří základní provedení dekorační stěrky a pestrou škálu odstínů, dle dohody a pro lepší představu je možné provést stěrku na podložku zhruba o velikosti 50 cm x 50 cm, na které je vidět v reálu a detailu dekorační stěrka, kterou si zákazník vybral.

Každý podklad je jiný, vždy je nutné vidět, kde se bude dekorace provádět, jaká příprava podkladu pro samotnou aplikaci je třeba, na základě těchto poznatků vyhotovíme cenový návrh.

logo

Firma

PICTUM s.r.o.
Bukovina 86
67905 Bukovina

Kontakty

Tel.: +420 733 227 744

E-mail: [email protected]

 

IČO: 08934771
DIČ: CZ08934771
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C,vložka 116277. 
Malíři Brno